تازه های سایت
خانه » بایگانی/آرشیو برچسب ها : ازدواج

بایگانی/آرشیو برچسب ها : ازدواج

ازدواج های اینترنتی چالشی پیش روی جامعه؟!

3786162_733

ازدواج یکی از مهمترین رویداد های زندگی انسان تلقی می شود،به طوری که حاصل آن تشکیل کانون خانواده به عنوان مهمترین و پایدارترین نهاد تربیتی در جامعه است. خانواده در جامعه ایرانی جایگاه اساسی دارد و برای تحکیم آن باید تلاش کرد.یکی از موضوعاتی که کانون خانواده را پیش از تشکیل تهدید می کند، اشتباه در انتخاب همسر است که ... ادامه ی مطلب »

ازدواج عصر جاهلیت

elderly-Married

روز قیامت وقتی همه به صف شده بودن خداوند فرمود : هرکی مدرک تحصیلی بالایی داره و پولداره بیاد بره بهشت تا از نعمت هایی که بهش میدم لذت ببره و هرکی اینارو نداره بیاد بره جهنم تا شدید ترین عذاب ها رو ببینه. دهه چی شد؟ مگه خدا همچین کاری هم میکنه؟ خادم سایبری چی میگی برا خودت حالت ... ادامه ی مطلب »

ماجرای خواستگاری شهید احمدی روشن

ahmadi-roshan

کتاب “من، مادر مصطفی” که سال گذشته منتشر شد روایتی است از جنبه‌های پنهان و مخفی مانده‌ی زندگی شهید احمدی روشن که از روایت‌های خانواده شهید مستند و آماده شده است. در ادامه گوشه‌ای از آن را می‌خوانیم: مادر مصطفی: سال سوم دانشگاه بود، بهم زنگ زد، گفت: دختر خانمی تو دانشگاهمون هست که از لحاظ اعتقادی ملاکش قابل قبوله. ... ادامه ی مطلب »

تمام دارایی شهید طهرانی مقدم موقع ازدواج

Tehrani moghadam

به گزارش گروه پایگاه اینترنتی بسیج، شهید حسن طهرانی مقدم در ۲۱ آبان ۱۳۹۰ در ملارد کرج بر اثر انفجار به شهادت رسید. این خلاصه ترین و مختصرترین خبری بود که می‌شد از دانشمندی مانند حاج حسن مخابره کرد. صدای انفجار به حدی بود که تمام پایتخت را لرزاند. لرزشی که همه را از وجود پدر موشکی‌ای چون حاج حسن طهرانی ... ادامه ی مطلب »