تازه های سایت

◄ ویدئوها

ما مظلومیم اما قوی هستیم

ما مظلومیم اما قوی هستیم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح چهارشنبه ۸ ام اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ در آستانه‌ی روز کارگر در دیدار هزاران نفر از کارگران، با تجلیل از وفاداری و ثبات قدم جامعه‌ی کارگری در قبال انقلاب و نظام، بر «حل مشکلات جامعه‌ی کارگری»، «تقویت تولید داخلی»، «ضرورت مقابله‌ی جدی با قاچاق کالا» و «ممنوعیت واردات کالاهای دارای مشابه ایرانی» تأکید ... ادامه ی مطلب »

اعترافات شیطان بزرگ !!!

18523

بیانات رهبر انقلاب که در این نماهنگ مشاهده می‌کنید: «یک نکته‌ای در خلال حرفهای رئیس جمهور آمریکا در این چند روز وجود داشت و آن اعتراف به اشتباهات گذشته‌ی آمریکا بود؛ البتّه مشتی از خروار را ایشان گفت. اعتراف کرد که در بیست‌وهشتم مرداد، آمریکایی‌ها در ایران خطا کردند؛ اعتراف کرد که در کمک به صدّام حسین، آمریکایی‌ها خطا کردند؛ ... ادامه ی مطلب »

تغییر باورهای مردم هدف امروز دشمن است

change believes enemy attack these days

دیدار رئیس و مدیران سازمان صداوسیما با رهبر انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح دوشنبه در دیدار مسئولان و مدیران رسانه‌ی ملی و اعضای شورای نظارت بر صداوسیما با تبیین اهداف «جنگ نرمِ برنامه‌ریزی شده، گسترده و همه‌جانبه نظامِ سلطه با جمهوری اسلامی»، تغییر باورهای مردم را مهم‌ترین هدف این جنگ پیچیده خواندند و با تأکید بر ... ادامه ی مطلب »

حجت الاسلام پناهیان: نوبت جهاد ماست + فیلم

Nobat-Jahad02

حضرت امام(ره): «الان وضع کشور ما از وضع زمان پیغمبر اسلام(ص) همه چیزش بهتر است. آن‌وقت حتی نداشتند که بخورند!- آن کسی که می‌خواست جنگ کند، نداشت که بخورد- یک خرما را این می‌داد به آن، آن می‌داد به آن، می‌گذاشت در دهانش در می‌آورد و می‌داد به آن… این‌طوری اسلام را به ما رسانده‌اند. اسلامی که این‌طوری به ما ... ادامه ی مطلب »

انتقاد از رهبری!!!

images3BU1LZW3

با سلام خدمت دوستان این کلیپ و سخنان دکتر عباسی  از سال گذشته است خیلی دیر بود واسه گذاشتن این کلیپ اما اینقدر سخنان و گفتگوهای جناب دکتر قشنگ و زیباست که دلم نیومد نزارم امیدوارم که کمال استفاده را ببرید .. متن کلیپ انتقاد از رهبری: سوال دانشجویی از دکتر عباسی در دانشگاه ملایر : من با بررسی در سخنرانی های ... ادامه ی مطلب »

کلیپ طریقه جاسوسی در گوشی ما با استفاده از شبکه های اجتماعی

587760_wJiIZT9A1

سلام کلیپ زیر را حتما ببینید ! افشا سازی جاسوسی وایبر و واتس اپ از کاربران و نقاط ضعف امنیتی این دو نرم افزار توضیح داده شده است. ((حتما کلیپ را ببینید)) مواظب گوشی در خانه باشید که بصورت خودکار عکس وفیلم میگرند . حتما ببینید و به اشتراک بگذارید  اینترنت گوشیتان را دائما روشن نگذارید.بین دوستان و آشنایان اطلاع رسانی کنید ... ادامه ی مطلب »

کلید حل مشکلات اقتصادی در لوزان ، ژنو و نیویورک نیست

rohani'sKeys

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار هزاران نفر از کارگران سراسر کشور با تبیین وظایف مسئولان، دستگاهها و عناصر مختلف مرتبط با تولید داخلی و تأکید بر مبارزه واقعی با فساد و قاچاق، خاطرنشان کردند: کلید حل مشکلات اقتصادی مردم و معضلات جامعه کارگری، نه در خارج بلکه در داخل و «تقویت ... ادامه ی مطلب »