تازه های سایت

♫ تریبون صوتی بسیج

پناهیان:ما عباس می‌خواهیم که تا امامش اجازه نداده با دشمن دست ندهد!

mohammad javad zarif

حجت الاسلام پناهیان در شب تاسوعا در بیت رهبری: نفوذ از صدر اسلام بوده و مهمتر از آن نفوذپذیران هستند. بزرگترین نفوذپذیر یا به تعبیری نفوذی عبدالله ابن ابی بود. یکی از خیانت هایش که موجب نزول سوره منافقین بود، ایجاد دو قطبی مهاجر و انصار بود. بعد از این جریان پیامبر یک روز سکوت-قهر- کردند و با احدی حرف ... ادامه ی مطلب »

داستان طنز رفتن به جبهه…

download

سال ۵۹ بود که جنگ شروع شد . رفقای ما به جبهه آمدند و ما هم دلمان هوای جبهه کرد. سال ۶۰ اول دبیرستان بود که دلمان هوای جبهه کرد. از ما اسرار به جبهه رفتن و از سپاه انکار که شما کوچولو هستید و نمی توانیم شما رو به جبهه ببریم. می گفتند : شما متولد ۱۳۴۶ هستی و ... ادامه ی مطلب »

دفع بلا با دعا،کلیپ صوتی مقام معظم رهبری

prayer-benefits

یکی از مهم ترین خواص دعا ،ایجاد رابطه ی قلبی انسان با خداست ، به همین دلیل ائمه ی اطهار معارف دین را بوسیله ی دعا بیان نموده اند ، مثلا دقیق ترین معارف اسلامی را امام سجاد (ع) در قالب ادعیه ی صحیفه ی سجادیه بیان می نمایند. دفع بلا ، یکی دیگر از خواص دعاست که کیفیت آن ... ادامه ی مطلب »

آزادی معنوی در ماه رمضان

Siyam-mo

انسان دراثر عبودیت ، اخلاص و اطاعت محض پروردگار ؛ به مرحله ای می رسد که روحش از بدنش بی نیاز می شود… در زمان خودمان، هستند چنین اشخاصی که قدرت دارند تخلیه کنند، یعنی روح را از بدن منفک کنند به طوری که خودش را مسلط بر این بدن می بیند. بدنِ خودش را می بیند که در اینجا ... ادامه ی مطلب »

پنجه ی قوی اقتدار علمی

elm-kh

غرب و آمریکا به برکت علم توانستند بر کشورهای دنیا مسلط شوند؛ یکی از ابزارهاشان علم بود؛ ثروت را هم با علم به دست آوردند. البته مقداری از ثروت را هم با فریبگری و خباثت و سیاست به دست آوردند، اما علم هم مؤثر بود. اگر علم نداشته باشید، کسانی که دارای پنجه‌ی قوی هستند، دست شما را میپیچانند. جوانهایتان ... ادامه ی مطلب »

مستند شورش خرچنگ در صحرای طبس!

crabs-attack

ترانه ی حماسی “هم آواز طوفان” اثر خواننده ی انقلابی حامد زمانی است که به مناسبت بزرگداشت سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس ، تولید گردید و برای نخستین بار در همایش “شب شعر و موسیقی” دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در تاریخ ۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ رونمایی گردید. شعر این اثر از اشعار برگزیده جشنواره موسیقی ضد استکباری ... ادامه ی مطلب »

زن باید چشم نواز باشد،جلوه گری کند تا عظمت یابد… کلیپ صوتی مقام معظم رهبری

hijab

طبعا ولی فقیه در یک جامعه ی اسلامی به مثابه ی دیدبان دلسوز و امینی است که معضلات جوامع انسانی را رصد می کند تا به امت اسلامی هشدار دهد. مقام معظم رهبری بارها شعار آزادی بی حد و مرز در پوشش ، همان شعار همیشگی غرب گرایان را مطرح نموده اند و به لطایف الحیل نقاط ضعف این منجلاب ... ادامه ی مطلب »