تازه های سایت
خانه » بایگانی نویسنده: سفیر

بایگانی نویسنده: سفیر

هدایت کننده ومهربان

images (18)

تولد امام دهم شیعیان حضرت امام علی النقی (ع ) را نیمه ذیحجه سال ۲۱۲ هجری قمری نوشته اند . پدر آن حضرت ، امام محمد تقی جوادالائمه (ع ) و مادرش سمانه از زنان درست کردار پاکدامنی بود که دست قدرت الهی او را برای تربیت مقام ولایت و امامت مأمور کرده بود ، و چه نیکو وظیفه مادری ... ادامه ی مطلب »

فاجعه منا

فاجعه منا از مشکلات عمیق عربستان پر

عضو هیئت علمی جامعه المصطفی در گفت‌و‌گو با تسنیم: حادثه منا و حمله به یمن نشان‌دهنده خوی وحشی‌گری رژیم آل‌سعود است‌ عضو هیئت علمی جامعه المصطفی گفت: مسئله منا در کنار حمله آل‌سعود به سرزمین یمن تائید‌کننده این نکته است که دولت سعودی چون مانعی بر اقدامات خویش نمی‌بیند به وحشی‌گری خود ادامه می‌دهد. آیت‌الله محسن غرویان در گفت‌و‌گو با ... ادامه ی مطلب »

هفته دفاع مقدس گرامی باد

HDFM

*دشت: شب . توی سنگر نشسته بودیم و چرت می زدیم . آن شب ، مهتاب عجیبی بود . فرمانده آمد داخل سنگر . گفت : این قدر چرت نزنید تنبل می شوید . به جای این کار بروید اول خط، یک سری به بچه های بسیجی بزنید . نمی توانستیم دستور را اطاعت نکنیم . بلند شدیم و رفتیم ... ادامه ی مطلب »

مادر شهیدی که وهابی ها جنازه اش را تحویل ندادند

926765_585

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، بانو «حافظه سلیمانشاهی» اهل «مشهد»، هفت پسر داشت که در سال های دفاع مقدس، همه آنان را راهی جبهه های نبرد کرد. از آن میان، دو پسرش «مجید» و «محمدحسین» بال در بال ملائک گشودند. برادرش نیز، پیش‌تر در روزهای انقلاب به شهادت رسیده بود. این مادرِ غرور آفرین، در سال ۱۳۶۶ شمسی،در ... ادامه ی مطلب »

در مکتب «خمینی» فرمانده باید این جا باشد

khrrazi-martyr

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، پایگاه مجازی «انتشارات یازهرا(صلوات الله علیها)» اقدام به انتشار عکسی از «حاج حسین خرازی» در جبهه نبرد نموده است. در پایگاه مزبور، برای این عکس، چنین توضیح نوشته شده: هر چه سعی کردیم بفهمیم، هنگام ثبت این عکس، «حاج حسین خرازی» دقیقا مشغول چه کاری بوده، چیزی دستگیرمان نشد. اما عکس دقیقا در ... ادامه ی مطلب »

حذف بانوی با حجاب ورزشکار از مسابقات ملی و بین المللی!

84_22427

گروه ورزشی رسانه الکترونیکی تابش کوثر – سمیه حیدری قهرمان پنج دوره از مسابقات کشوری جودو و نایب قهرمان کوراش بازی های داخل سالن آسیا که پس از کسب مدال با چادر بر روی سکوی قهرمانی ایستاد و با ارسال نامه ای از دفتر مقام معظم رهبری مورد تقدیر قرار گرفت ، مجدد این اقدام شایسته بانوی قهرمان توسط رهبر ... ادامه ی مطلب »

مذاکره با شیطان

zarif-kerry-walk88

نوبخت سخنگوی دولت :  خیلی سخیف است اگر قدم زدن ظریف با کری را دیپلماسی ضعیف بدانیم! برخی چون می بینند مذاکرات به خوبی پیش می رود و با قاطعیت ادامه دارد، به این نوع رویکردها روی می آورند که البته این اقدامات جایی در بین مردم ندارد !  سردار نقدی :  قدم زدن ظریف با  وزیر خارجه آمریکا زیر پا گذاشتن خون شهدا بود. ... ادامه ی مطلب »