تازه های سایت
خانه » بایگانی نویسنده: میرزا

بایگانی نویسنده: میرزا

ثبت نام و دریافت فایل های آزمون دوره های کارورزی رشته مهندسی پزشکی(بالینی)

2011jul10_a9b77vky1

هوالهادی امام خمینی: اگر خود را بشناسید/توانایی های خود را بشناسید/و به خدا توکل کنید/ قادر به انجام هر کاری خواهید بود. باسلام و احترام خدمت تمامی دانشجویان گرامی رشته مهندسی پزشکی دانشگاه پیام نور مشهد به لطف خدا و عنایت حضرت صاحب الامر(عج) خدمتی دیگر از دوستان شما در پژوهشکده علمی شهیدعلم الهدی در جهت ارتقای سطح علمی و ... ادامه ی مطلب »

چشمهایت را بر روی زمین ببند … تا عازم آسمان شوی

rah-ghatlaegah

رفتیم و هوایی شدیم … غروب دو کوهه دلهایمان را ربود و خاک معطر فکه عقلمان را… کوله های دلبستگی هامان میان سیم های خاردار هویزه جا ماند روحمان راهی معراج شد… فریاد زدند: نروید ؛ منطقه پاکسازی نیست ! دلمان  رفت و از تعلقات پاکیزه گشتیم و آشنای سید که میگفت: بگذار عاقلان تو را به ماندن بخوانند . ... ادامه ی مطلب »

مکتبهای عرفانی جهان (۵)

erfan-noo5

عرفان اکنکار : این عرفان را گاهی به صورت خلاصه( اک) می نامند  پیروان این دین را اکیسم می نامند آخرین رهبر و نماینده اکیسم ها در جهان فردی است به نام کلمپ وی سال۱۳۸۵ اعلام کرد که دو سال دیگر از دنیا میرود و نماینده او فردی  از آسیا است از سال۱۳۸۵در آسیا جنب و جوش هایی برای نمایندگی ... ادامه ی مطلب »

مکتب های عرفانی جهان(۴)

erfan-noo5

عرفانهای آمریکایی: در دسته بندی، بعد از عرفانهای هندی ،عرفانهای آمریکایی است. منظور از آمریکا قاره ی آمریکا است که شامل    ۱)آمریکای شمالی ۲)آمریکای مرکزی  ۳)آمریکای لاتین   ۴ )آمریکای جنوبی  میشود بطور کلی میتوان گفت که امروزه سه فرقه ی بزرگ معنوی در آمریکا پدید آمده است که میتوان گفت عرفانهای  آمریکایی به ۳ دسته کلی تقسیم می شوند. دسته ... ادامه ی مطلب »

مکتب های عرفانی جهان(۳)

erfan-noo5

آیین کریشنا : در ایران دو نفر به نام کریشنا معروفند ۱) وارنا کریشنا  – ۲) کریشنا مورتی   وارنا کریشنا : این فرد خود را در تهران مرشد تمام ادیان معرفی کرده است  وی می گوید : تفاوتی میان خدای بودا،  خدای اسلام ، خدای ماعو ، خدای مسیحیت و خدای کنفیسیوس نیست . خدای تمام این مذاهب یکی ... ادامه ی مطلب »

مکتبهای عرفانهای جهان (۲)

erfan-noo5

آیین بودا ( بودیسم ): بودا که مربوط به اواسط قرن ۵ قبل از میلاد مسیح است در میان عرفانهای هندی برجسته ترین است.در کتاب های مختلف که در رابطه ی بودا سخن می گویند برای اینکه به بودا شخصیت آسمانی بدهند برای او معجزات و کرامات خاصی را بیان کرده اند یکی از این معجزات در رابطه ی بو ... ادامه ی مطلب »

مکتبهای عرفانهای جهان(۱)

erfan-noo5

امروزه جهان هستی تشنه‌ی معنویت است. اگر سراسرجهان را نگاه کنید آمریکا و اروپا و… تشنگی معنویت در نسل‌های مختلف ودر سطوح مختلف سنی اعم ازجوان و پیردر جهان کاملا هویدا است. انسانها به حق وراستی امروزه به سمت معنویت آسمانی و حقایق روحانی پیش می‌روند. تشنگی وعطشناکی معنویت امروزه در جهان موج می‌زند. دلایل آن چیست؟ از این زمینه ... ادامه ی مطلب »