تازه های سایت
خانه » بایگانی نویسنده: مدیر2

بایگانی نویسنده: مدیر2

ما مظلومیم اما قوی هستیم

ما مظلومیم اما قوی هستیم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح چهارشنبه ۸ ام اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ در آستانه‌ی روز کارگر در دیدار هزاران نفر از کارگران، با تجلیل از وفاداری و ثبات قدم جامعه‌ی کارگری در قبال انقلاب و نظام، بر «حل مشکلات جامعه‌ی کارگری»، «تقویت تولید داخلی»، «ضرورت مقابله‌ی جدی با قاچاق کالا» و «ممنوعیت واردات کالاهای دارای مشابه ایرانی» تأکید ... ادامه ی مطلب »

چرا خدا به خاطر خوردن یک سیب ناقابل همه ما را از بهشت اخراج کرد؟

paradise-waterfall

طبق فرموده ی قرآن ، مشیت الهی بر زندگی نسل انسان ها بر کره ی خاکی استوار بوده است نه جای دیگری که از آن اخراج شده باشند ، بعبارت دیگر ، کسانی که از جنت اخراج شدند، همه انسان ها نبودند. بلکه آدم و حوا از جنت هبوط یافتند. و قرار نبوده که نسل آدم، در آن جنت، زندگی ... ادامه ی مطلب »

باید به نقض مکرر برجام عادت کنیم!

BARJAM

دکتر فؤاد ایزدی عضو هیت علمی دانشکده مطالعات جهان و علوم سیاسی دانشگاه تهران در مصاحبه با خبرنگاران با بیان اینکه در چند ماه بعد از برجام اتفاق خاصی در حوزه اقتصاد نیفتاده است، گفت: مشکل اقتصادی کشور فقط در بخشی، به تحریم ها مربوط است. این تحلیلگر مسائل سیاسی با اشاره به تحریم های ۵ گانه علیه ایران از ... ادامه ی مطلب »

فراخوان عضوگیری سایت

get-membership

ضمن سلام و عرض وقت بخیر پس از بازنگری و رفع برخی نواقص فرایند ثبت نام سایت ، از امروز فرم ثبت نام باشگاه ، جهت عضو گیری عمومی ، فعال می گردد. توجه نمایید که پس از تکمیل فرم ثبت نام ، دعوت نامه ای به ایمیل تان ارسال می گردد.تکمیل فرایند ثبت نام ، منوط به دریافت و ... ادامه ی مطلب »

معیار سنجش اخلاص (علامه محمدتقی جعفری)

just-for-god

در یکی از روزهایی که خدمت استاد جعفری بودم؛ ایشان فرمودند: هرکاری که می کنید برای خدا بکنید نه برای خودتان و نه حتی برای آیندگان. کار باید برای خدا باشد و نیت باید خالصا لوجه الله باشد، آنگاه افزودند: نظام سرمایه داری می گوید برای خودت کار کن و نظام کمونیستی می گوید برای ایندگان کار کنید ولی اسلام ... ادامه ی مطلب »

کرسی آزاد اندیشی علی مطهری در یکی از دانشگاه های مشهد

20150503170347-1

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، تشکل های دانشگاهی مشهد خطاب به استاندار خراسان رضوی نامه منتشر کردند. متن این نامه به شرح ذیل می باشد: بسمه تعالی استاندار محترم خراسان رضوی و ریاست شورای تأمین استان جناب آقای رشیدیان سلام علیکم ضمن عرض تبریک و تهنیت بمناسبت سالروز ولادت مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام خدمت جنابعالی، ... ادامه ی مطلب »