تازه های سایت
خانه » آخرین عناوین باشگاه نویسندگان سایبری » پژوهشکده علم الهدی » پژوهشکده شهید علم‌الهدی عضو می‌پذیرد
نام نویسی باشگاه نویسندگان سایبری
پژوهشکده شهید علم‌الهدی عضو می‌پذیرد

پژوهشکده شهید علم‌الهدی عضو می‌پذیرد

با توجه به رسالت دانشجو جهت پیشبرد اهداف کشورمان و رسیدن به قله‌های علمی در کشورمان، پژوهشکده شهید علم‌الهدی بسیج دانشجویی امام هادی (ع) رویکرد اصلی خود را به امر تحقیق و پژوهش که مطالبه مقام معظم رهبری می‌باشد اختصاص داده است.

امر تحقیق و پژوهش مسئله مهم و اساسی در جهان محسوب می‌شود تا بدینوسیله سطح آن جامعه بالا رفته و پیشرفت کند و دیگران را هم از تجارب خود بهره‌مند گرداند.

پژوهشکده شهید علم‌الهدی با امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری خود مکانی را فراهم آورده است تا تمام دانشجویان بتوانند به هدف‌های علمی خود بهصوص در امر پژوهش دست یابند و از آن بهره‌مند شوند.

برگزاری دوره‌های نرم‌افزاری و تئوریک مختلف، تشکیل تیم‌های عملیاتی سازه‌ها و پل‌های ماکارانی، بتن، برنامه‌نویسی سایت و … از جمله اقدامات این مجموعه می‌باشد.

در همین راستا از  تمامی دانشجویان که علاقه‌مند کارهای پژوهشی، تحقیقاتی و … می‌باشند دعوت می‌شود که با تبادل اطلاعات و تشکیل تیم‌های کاری با ما همکاری کنند داشته باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سوله شیخ بهایی پژوهشکده شهید علم‌الهدی بسیج دانشجویی امام هادی (ع) مراجعه نمائید.

جهت ثبت‌نام اینترنتی می‌توانید به ادامه مطلب مراجعه نمائید…

نام (الزامی)

نام خانوادگی (الزامی)

نام پدر (الزامی)

تولد

ایمیل (الزامی)

شماره تلفن ثابت

شماره همراه (الزامی)

ورودی سال
 ۱۳۸۶ ۱۳۸۷ ۱۳۸۸ ۱۳۸۹ ۱۳۹۰ ۱۳۹۱ ۱۳۹۲

رشته تحصیلی

آیا تا به حال کار پژوهشی، تحقیقاتی و ... خاصی انجام داده‌اید؟ نام ببرید؟

با توجه به رسالت دانشجو جهت پیشبرد اهداف کشورمان و رسیدن به قله‌های علمی در کشورمان، پژوهشکده شهید علم‌الهدی بسیج دانشجویی امام هادی (ع) رویکرد اصلی خود را به امر تحقیق و پژوهش که مطالبه مقام معظم رهبری می‌باشد اختصاص داده است. امر تحقیق و پژوهش مسئله مهم و اساسی در جهان محسوب می‌شود تا بدینوسیله سطح آن جامعه بالا رفته و پیشرفت کند و دیگران را هم از تجارب خود بهره‌مند گرداند. پژوهشکده شهید علم‌الهدی با امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری خود مکانی را فراهم آورده است تا تمام دانشجویان بتوانند به هدف‌های علمی خود بهصوص در امر پژوهش دست…

بازنگری

امتیاز کل

خلاصه: امتیاز شما به این طرح پژوهشگاه موجب دلگرمی ماست

امتیاز کاربران: 4.7 ( 2 رای)
0

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


هشت + = 13

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>