تازه های سایت
نام نویسی باشگاه نویسندگان سایبری

ما مظلومیم اما قوی هستیم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح چهارشنبه ۸ ام اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ در آستانه‌ی روز کارگر در دیدار هزاران نفر از کارگران، با تجلیل از وفاداری و ثبات قدم جامعه‌ی کارگری در قبال انقلاب و نظام، بر «حل مشکلات جامعه‌ی کارگری»، «تقویت تولید داخلی»، «ضرورت مقابله‌ی جدی با قاچاق کالا» و «ممنوعیت واردات کالاهای دارای مشابه ایرانی» تأکید کردند و با اشاره به ادامه‌ی خصومت‌های آمریکا افزودند: آمریکایی‌های غیر قابل اعتماد، با اصرار بر تحریم‌های مختلف ایران تلاش می‌کنند با ایجاد «ایران‌هراسی»، عملاً در راه تعاملات اقتصادی کشور با خارج، مانع‌تراشی کنند.

براساس نماهنگ تولیدی سایت نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای ، به مرور برخی از محورهای این دیدار می پردازیم:

انتقاد به واردات سالانه ۳ و نیم هزار میلیارد تومان لوازم آرایش

اینی که میگن واردات لوازم آرایشی در کشور سالانه چند میلیارد دلار است ، این راست است یا نه ،من تحقیق نکردم! [صدای جمعیت:بله!،راسته!!!] شما هم گمان نمی کنم خیلی تحقیق کرده باشید!؛ اگر راست باشد بد است. [واردات‌] لوازم آرایشى، چند میلیارد [دلار]! آن‌هم در کشور ما که حالا این‌همه موانع و اشکالات برایش درست میکنند؛ براى اینکه فرض کنید فلان خانواده‌ى پول‌دارِ نوکیسه‌ى تازه‌به‌دنیارسیده دلشان میخواهد این را داشته باشند. شنیده‌ام بعضى‌هایش هم ناسالم است. [در مقابل] اینها بِایستند، مقاومت کنند و نگذارند.

آمریکا را از در ، راه نمی دهیم ، می خواهد از پنجره بیاید! دشمنی آمریکا با اصل نظام و انقلاب است.

می گویند که پنجره‌ها را باز کنید. آن جناب،در تبریک عید یک شعری از یک شاعر ایرانی خوانده بود که «پنجره‌ها را بگشایید»؛ بنده گفتم بله، پنجره‌ها را بگشایید که ما را که از در بیرون کرده‌اید داخل بیاییم؛ پنجره‌ها را باز کنید که ما بتوانیم راحت داخل بیاییم!

موقعیت ایران در جهان امروز

ما مظلومیم امّا قوی هستیم؛مثل مولایمان امیرالمؤمنین. امیرالمؤمنین مظلوم‌ترین بود امّا قوی‌ترین بود.
لینک دانلود فایل
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح چهارشنبه 8 ام اردیبهشت ماه 1395 در آستانه‌ی روز کارگر در دیدار هزاران نفر از کارگران، با تجلیل از وفاداری و ثبات قدم جامعه‌ی کارگری در قبال انقلاب و نظام، بر «حل مشکلات جامعه‌ی کارگری»، «تقویت تولید داخلی»، «ضرورت مقابله‌ی جدی با قاچاق کالا» و «ممنوعیت واردات کالاهای دارای مشابه ایرانی» تأکید کردند و با اشاره به ادامه‌ی خصومت‌های آمریکا افزودند: آمریکایی‌های غیر قابل اعتماد، با اصرار بر تحریم‌های مختلف ایران تلاش می‌کنند با ایجاد «ایران‌هراسی»، عملاً در راه تعاملات اقتصادی کشور با خارج، مانع‌تراشی کنند. براساس نماهنگ تولیدی سایت نشر آثار…

بازنگری

امتیاز کل

خلاصه: هشتمین روز از اردیبهشت ۱۳۹۵ هزاران نفر از کارگران سراسر کشور با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار کردند.

امتیاز کاربران: 4.79 ( 4 رای)
0

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


6 × پنج =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>