تازه های سایت
خانه » آخرین عناوین باشگاه نویسندگان سایبری » اخبار » کلیپ طریقه جاسوسی در گوشی ما با استفاده از شبکه های اجتماعی
نام نویسی باشگاه نویسندگان سایبری

کلیپ طریقه جاسوسی در گوشی ما با استفاده از شبکه های اجتماعی

سلام کلیپ زیر را حتما ببینید ! افشا سازی جاسوسی وایبر و واتس اپ از کاربران و نقاط ضعف امنیتی این دو نرم افزار توضیح داده شده است.

((حتما کلیپ را ببینید))

مواظب گوشی در خانه باشید که بصورت خودکار عکس وفیلم میگرند .
حتما ببینید و به اشتراک بگذارید  اینترنت گوشیتان را دائما روشن نگذارید.بین دوستان و آشنایان اطلاع رسانی کنید و ببینید که چگونه با استفاده از این نمونه برنامه ها دوستان مارا گول زده در تلفن ما که یک وسیله شخصی است و امکان وجود هرگونه اطلاعات در آن موجود است جاسوسی میکنند.

در این کلیپ شما مشاهده خواهید کرد که :

در این کلیپ سارندگان شبکه های اجتماعی   وایبر و واتس آپ معرفی شده اند و اینکه آنها چه کاره بودند و هستند.

هدف از ساخت این برنامه ها چیست و سوال پیش آمده اینکه :این نرم افزارها رایگان هستند چگونه مخارج خودشان را تامین می کنند؟ یا اصلا چگونه سود می کنند؟

با این نرم افزارها به چه اطلاعات خصوصی دستگاه موبایل ما دسترسی پیدا می کنند؟به عبارتی اجازه های نرم افزار ها در موبایل شما.

نا گفته نماند شاید خیلی از شما دوستان که از این برنامه ها استفاده می کنید جهت توجیه بگویید که ما آدم مهمی نیستیم یا پستی در کشور نداریم که از ما جاسوسی بشود یا برخی بگویند ما کار مذهبی خوب و جنگ نرم می کنیم با دشمن از این راه . که جواب این نمونه از دوستان در کلیپ داده شده است.

و همچنین پاسخ کتبی سوال درباره وایبر و واتس آپ از بیت رهبری.

با دیدن این کلیپ بررسی کنید و ببینید آیا داشتن این برنامه ها لازمهی شماست یا خیر.

یا علی(ع)

حق نگهدارتان باد.

لینک دانلود فایل

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


× نُه = 18

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>