تازه های سایت
خانه » آخرین عناوین باشگاه نویسندگان سایبری » اخبار » در مکتب «خمینی» فرمانده باید این جا باشد
نام نویسی باشگاه نویسندگان سایبری

در مکتب «خمینی» فرمانده باید این جا باشد

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، پایگاه مجازی «انتشارات یازهرا(صلوات الله علیها)» اقدام به انتشار عکسی از «حاج حسین خرازی» در جبهه نبرد نموده است. در پایگاه مزبور، برای این عکس، چنین توضیح نوشته شده:

farmane-jang

هر چه سعی کردیم بفهمیم، هنگام ثبت این عکس، «حاج حسین خرازی» دقیقا مشغول چه کاری بوده، چیزی دستگیرمان نشد. اما عکس دقیقا در خط مقدم نبرد برداشته شده است. ثانیه هایی قبل، آتشباران دشمن، بخشی از رزمندگان را به زمین چسبانده. وضعیت موتور هم که به احتمال قوی متعلق به «حاج حسین» است، نشان می دهد ایشان مشغول بازدید از خط بوده اند و بر اثر بارش گلوله، به سرعت روی زمین خوابیده اند. عده ای هنوز در شوک انفجار یا تحت تاثیر موج انفجار، روی زمین خوابیده اند اما حاج حسین و چند تن دیگر به سرعت نشسته اند. چند نفر هم از کمی دورتر خود را به محل اصابت گلوله می رسانند تا از وضع حاضرین در صحنه مطلع شوند. این تصویر، نه تنها، عملیاتی ترین عکس موجود از “حاج حسین خرازی” است، بلکه سایر فرماندهان شهید نیز فاقد چنین صحنه ثبت شده ای، درست روی خط آتش هستند. دست عکاس درد نکند.

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


8 × = چهل

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>