تازه های سایت
خانه » آخرین عناوین باشگاه نویسندگان سایبری » حکمت و معرفت(فرهنگی) » آوای انتظار ولایتی همراه اول و ایرانسل
نام نویسی باشگاه نویسندگان سایبری

آوای انتظار ولایتی همراه اول و ایرانسل

asdads

با عرض ادب و احترام خدمت دوستان

یک سری کد آوای انتظار همراه اول و ایرانسل برای شما قرار داده ایم لازم به ذکر است جهت دریافت روی لینک های زیر کلیک کرده تا مجموع کد ها را در یک فایل اکسل دریافت کنید و سعی میکنیم به مرور بر تعداد کدها بیفزاییم.

سعی ما بر این است که فعالیت های خوب و بهتری برای شما ارائه دهیم پس جهت همکاری میتوانید برای ما نظرات و پیشنهادات خود را قرار دهید تا جهت فعالیت های بهتر با استفاده از نظرات شما موارد بهتر و پر مخاطب تری را به اشتراک بگذاریم … “یا علی (ع)”

دانلود آرشیو کدهای آوای انتظار ولایتی همراه اول (کلیک کنید)

دانلود آرشیو کدهای آهنگ پیشواز ولایتی ایرانسل(کلیک کنید)

با عرض ادب و احترام خدمت دوستان یک سری کد آوای انتظار همراه اول و ایرانسل برای شما قرار داده ایم لازم به ذکر است جهت دریافت روی لینک های زیر کلیک کرده تا مجموع کد ها را در یک فایل اکسل دریافت کنید و سعی میکنیم به مرور بر تعداد کدها بیفزاییم. سعی ما بر این است که فعالیت های خوب و بهتری برای شما ارائه دهیم پس جهت همکاری میتوانید برای ما نظرات و پیشنهادات خود را قرار دهید تا جهت فعالیت های بهتر با استفاده از نظرات شما موارد بهتر و پر مخاطب تری را به اشتراک…

بازنگری

امتیاز کل

خلاصه: در حالت معمول هر فردی که با شماره موبایل شما تماس می گیرد، تا قبل از اینکه شما به تماس جواب دهید، صدای «بوق...بوق» معمولی را می شنود. سرویس آهنگ پیشواز ، یک سرگرمی و فناوری نوین است که به شما امکان تغییر این صدا را می دهد.بدین وسیله سایت بسیج پیام نور مشهد کد پیشواز بیانات مقام معظم رهبری را بمنظور تسهیل دسترسی دانشجویان ولایی ارائه نموده است .

امتیاز کاربران: 4.7 ( 11 رای)
0

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


× هفت = 56

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>