تازه های سایت
خانه » آخرین عناوین باشگاه نویسندگان سایبری » حکمت و معرفت(فرهنگی) » دفع بلا با دعا،کلیپ صوتی مقام معظم رهبری
نام نویسی باشگاه نویسندگان سایبری

دفع بلا با دعا،کلیپ صوتی مقام معظم رهبری

یکی از مهم ترین خواص دعا ،ایجاد رابطه ی قلبی انسان با خداست ، به همین دلیل ائمه ی اطهار معارف دین را بوسیله ی دعا بیان نموده اند ، مثلا دقیق ترین معارف اسلامی را امام سجاد (ع) در قالب ادعیه ی صحیفه ی سجادیه بیان می نمایند.
دفع بلا ، یکی دیگر از خواص دعاست که کیفیت آن را در بیانات مقام معظم رهبری جستجو کرده ایم…

«ادفع البلاء فی الدعا» یکی از خاصیت های دعا اینه.
لذا دعا رو هم برای ارتباط با خدا که اصل قضیه اینه،هم بخاطر معارفی که در دعا هست و هم بخاطر دفع بلا [بخوانید] یعنی دعا کنید و از خدا بخواهید که خدا بلاها را دفع کند و خدا با این دعا بلاها را دفع می کند.
از دعا دوستان غفلت نکنید،همیشه دعا کنید،بخصوص در مواقعی که وعده ی استجابت داده شده،مثل بعضی از ایام یا لیالی متبرک یا مثل نیمه های شب،سحر آن وقتی که زمان مناجات با خداست ،وقت خلوت با خداست یا هر وقتی که حال مناسبی پیدا کردید،گاهی انسان عوارضی بر رو او پیش می آید که توجهی به خدا پیدا می کند،همان لحظه از فرصت استفاده کنید ،از خدای متعال بخواهید؛ این دعا مستجاب می شود.

لینک دانلود فایل
یکی از مهم ترین خواص دعا ،ایجاد رابطه ی قلبی انسان با خداست ، به همین دلیل ائمه ی اطهار معارف دین را بوسیله ی دعا بیان نموده اند ، مثلا دقیق ترین معارف اسلامی را امام سجاد (ع) در قالب ادعیه ی صحیفه ی سجادیه بیان می نمایند. دفع بلا ، یکی دیگر از خواص دعاست که کیفیت آن را در بیانات مقام معظم رهبری جستجو کرده ایم… «ادفع البلاء فی الدعا» یکی از خاصیت های دعا اینه. لذا دعا رو هم برای ارتباط با خدا که اصل قضیه اینه،هم بخاطر معارفی که در دعا هست و هم بخاطر…

بازنگری

امتیاز کل

خلاصه: رقم خوردن تقدیر 1 ساله مان در شب های قدر فرصت مغتنمی است تا دعا کنیم.التماس دعا

امتیاز کاربران: 3.73 ( 4 رای)
0

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


5 + = سیزده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>