تازه های سایت
خانه » آخرین عناوین باشگاه نویسندگان سایبری » اخبار » امروز ، حیدر قیامت می کند…
نام نویسی باشگاه نویسندگان سایبری
امروز ، حیدر قیامت می کند…

امروز ، حیدر قیامت می کند…

ملت ما فقط تیر ایمان در کمان اراده می نهد و به سوی دشمن نشانه می رود؛ نواختن آن در قلب هدف بر عهده ی خداست.

ماجرای تسخیر غرورآفرین پهباد فوق پیشرفته و رادارگریز RQ170 توسط مهندسین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی (۱۳آذرماه۱۳۹۰) درحالی به وقوع پیوست که عملیات های موفقیت آمیز جاسوسی و بمباران مردم بی گناه و مسلمان افغانستان، پاکستان و شناسایی مخفی گاه نوکر مملوک آمریکا ، اسامه بن لادن را با ظرافت هرچه تمام تر به سرانجام رسانده بود.
درست ۳ماه قبل از این ماجرا ، دولت آمریکا در ازای آزادسازی ۳ جاسوس خود مجددا(!) متعهد گردید به اقدامات خصمانه علیه کشورمان خاتمه دهد ، اما دیری نپایید که درپی مکر جدیدش ، در دام مکر الهی گرفتار آمد.
فاجعه ای که به عقیده ی بسیاری از تحلیل گران ، به فلاکت بارترین افتضاح دهه ی اخیر دولت آمریکا مفتخر گردید!
اخیرا وب سایت اطلاعات نظامی اسرائیل (DEBKA file) فاش کرد:«کارشناسان الکترونیک نیروهای مسلح ایران ، علاوه بر رمز گشایی نرم افزار هدایت و کنترل RQ170 با نفوذ در مرکز کنترل پهبادهای سیا ، واقع در منطقه ی لانگلی ویرجینیا (Langley, Virginia) ،ضمن تعلیق مکانیسم خودانفجاری پهباد ، با تغییر در دستورالعمل های هدایتی، فرماندهی کامل آن را بدست گرفتند.»
این پیروزی بقدری حیرت انگیز بود که «Todd Humphrey» رئیس گروه روند اختلال در عملکرد سیستم های ناوبری، اقرار کرد:«تسخیر RQ170 توسط متخصصان ایرانی ، ذهنم را درگیر کشف روش اجرای این عملیات کرده است!»
اما براستی ، چرا همواره شلیک های سنگین و دقیق نظام سلطه ی غرب، یا از محیط های غیرهدف سر در می آورد و یا به سوی خود آنان برمی گردد و تلفات تازه ای می گیرد؟
از شکست عملیات صحرای طبس در ۵ اردیبهشت ۱۳۵۹ تا شکست فتنه سبز و تبدیل کودتای مخملی به عرصه ی نمایش همبستگی ملی در جنبش تاریخ ساز ۹ دی ۱۳۸۸
دشمن هر چند تصور می کند در این مهندسی مکر، فعال و طراح است، اما درواقع خود در یک نقشه مهندسی شده بزرگ تر و نامرئی عمل می کند. اینجا صیاد درواقع صید است.
هیچ استدلالی جای حجت الهی در قرآن حکیم را نمی گیرد.

 لَا یَحِیقُ الْمَکْرُ السَّیِّئُ إِلَّا بِأَهْلِهِ(بخشی از آیه ۴۳ فاطر)
  مکر شیطنت آلود کفار فقط دامان خود آنان را می گیرد.

پیروزی های معجزه آسا و راهبردی ۳۳ ساله ی انقلاب ، تنها به برکت پیوند مستحکم «امت- امام» و ضمن توکل بر خدا ، ارزانی ایران اسلامی گردیده است.
به قول روزنامه آمریکایی USA TODAY «با یک ابرحریف – SUPER OPONENT- به نام آیت‌الله‌ خامنه‌ای روبرو هستیم که نقشه راه دشمن را می‌داند و در میان مردم خود از اعتماد آمیخته به اعتقاد برخوردار است.»
و اما امروز در نمایشگاه دستاوردهای نیروی هوافضای سپاه ، شاهد رونمایی از نمونه ی بومی پهباد فوق پیشرفته ی RQ170 بودیم.
آیت الله خامنه ای میهمان ویژه ی نمایشگاه ، این بازدید را بسیار شیرین و فراموش‌ناشدنی ارزیابی کردند و فرمودند:« ما در زمینه‌های اقتصادی نیز می‌توانیم با تکیه بر توانایی‌ها و استعدادهای درونی خود بسیاری از گره‌ها را باز کنیم ،همانگونه که پیش از این هم بارها تجربه کرده ایم.»
ایشان با اشاره به محتوی مذاکرات ایران خاطرنشان کردند:«طرف غربی درحالی توقع محدود شدن برنامه های موشکی ایران را دارد که دائما در حال تهدید نظامی ایران است، بنابراین چنین توقعی، احمقانه و ابلهانه است.»

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا اذْکُرُوا نِعْمَةَ اللَّهِ عَلَیْکُمْ إِذْ جَاءتْکُمْ جُنُودٌ فَأَرْسَلْنَا عَلَیْهِمْ رِیحًا وَجُنُودًا لَّمْ تَرَوْهَا وَکَانَ اللَّهُ بِمَا تَعْمَلُونَ بَصِیرًا ﴿احزاب-۹﴾
ای کسانی که ایمان آورده اید، به یاد آرید نعمت خداوند را بر خویش آن هنگام که لشکریانی به سراغ تان آمدند ، ولی ما [از یک سو] باد و طوفانی سخت و [از سوی دیگر] لشکریانی که شما آنها را نمی دیدید [به یاری تان] فرستادیم…

شاید به واقع همان دست های خیبرگشای ایلیا(ذوالفقار) بود که اینبار علیه مرحب های زمان در آستین آمد.
دروازه ای که ۴۰ مرد تنومند یهودی با مشقت باز و بست می کردند ، درمقابل دیدگان مبهوت شان ، با دست چپ علی شکسته و همچون سپری ، جان پناه وی گردید!
ما دانش پژوهان ایران اسلامی ، بعنوان الگوی مردم سرزمین مان ، در تهدیدها و تنگناها ، هرگز مغلوب دشمن نمی شویم و با اعتماد و اعتقاد به وعده ی نصرت الهی و با نسخه برداری از رهنمودهای باطل السحر «ابرحریف» دشمنان این آب و خاک ، به مولایمان ،حضرت علی علیه السلام اقتدا می کنیم و یقین داریم جبهه ی کفر حتی در پس دژ نفوذ ناپذیر قلعه های خیبری یشان نیز در امان نخواهند بود.
علیه توکلت و الیه انیب

منابع و مراجع:

ماجرای تسخیر غرورآفرین پهباد فوق پیشرفته و رادارگریز RQ170 توسط مهندسین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی (13آذرماه1390) درحالی به وقوع پیوست که عملیات های موفقیت آمیز جاسوسی و بمباران مردم بی گناه و مسلمان افغانستان، پاکستان و شناسایی مخفی گاه نوکر مملوک آمریکا ، اسامه بن لادن را با ظرافت هرچه تمام تر به سرانجام رسانده بود. درست ۳ماه قبل از این ماجرا ، دولت آمریکا در ازای آزادسازی ۳ جاسوس خود مجددا(!)…

بازنگری

امتیاز کل

خلاصه: بگمانم تسخیر پهباد فوق پیشرفته ی آمریکایی چیزی بیش از یک معجزه بود ، که بحمدلله متخصصان ایرانی با ایمان و اعتقاد به دستان خیبرگشای حیدر زمان، به ان نائل آمدند.

امتیاز کاربران: 4.9 ( 4 رای)
0

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


× پنج = 25

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>