تازه های سایت
خانه » آخرین عناوین باشگاه نویسندگان سایبری » حکمت و معرفت(فرهنگی) » زن باید چشم نواز باشد،جلوه گری کند تا عظمت یابد… کلیپ صوتی مقام معظم رهبری
نام نویسی باشگاه نویسندگان سایبری

زن باید چشم نواز باشد،جلوه گری کند تا عظمت یابد… کلیپ صوتی مقام معظم رهبری

طبعا ولی فقیه در یک جامعه ی اسلامی به مثابه ی دیدبان دلسوز و امینی است که معضلات جوامع انسانی را رصد می کند تا به امت اسلامی هشدار دهد.
مقام معظم رهبری بارها شعار آزادی بی حد و مرز در پوشش ، همان شعار همیشگی غرب گرایان را مطرح نموده اند و به لطایف الحیل نقاط ضعف این منجلاب فکری را مورد بررسی قرار داده اند.
متن یکی دیگر از روشن گری های مقام معظم رهبری در دیدار با پرستاران نمونه ی کشوری در اردیبهشت ۸۹ را بررسی می نماییم…

عظمت زن بودن را در آمیختن حجب و حیا و عفاف زنانه با عزت مسلمانانه و مومنانه،عظمت این را درک کنید. زن مسلمان ما این جور است.دنیای فاسد غرب خواستند بروز زن را، شخصیت زن را در روش های غلط ، انحرافی که همراه با تحقیر جنس زن است، بزور به ذهن دنیا فرو کنند. زن برای این که شخصیت خودش را نشان بدهد، بایستی برای مردان چشم نواز باشد. این شد شخصیت برای زن؟! بایستی حجاب و عفاف را کنار بگذارد، جلوه گری کند تا مردها خوششان بیاید. این تعظیم زن است یا تحقیر زن؟
این را بعنوان تجلیل از زن علم کرد این غرب مست دیوانه ی از همه جا بی خبر تحت تاثیر دست های صهیونیستی،یه عده هم باور کردند! عظمت زن به این نیست که بتواند چشم مردها را، هوس هوسرانان را بخودش جلب کند؛ این افتخار برای یک زن نیست؛ این تجلیل زن نیست؛ این تحقیر زن است. عظمت زن آن است که بتواند حجب و حیا و عفاف زنانه را که خدا در جبلت زن ودیعه نهاده است، حفظ کند؛ این را بیامیزد با عزت مومنانه؛ این را بیامیزد با احساس تکلیف و وظیفه؛ آن لطافت را در جای خود بکار ببرد، آن تیزی و برندگی ایمان را هم در جای خود بکار ببرد. این ترکیب ظریف فقط مال زنهاست؛ این آمیزه ظریف لطافت و برندگی، مخصوص زنهاست؛ این امتیازی است، که خداوند متعال به زن داده است.

لینک دانلود فایل

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


4 × پنج =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>